Správa nemovitostí

Společnost si zajišťuje vlastními silami správu všech svých nemovitostí, a to zejména pracovníky své provozovny v Brně, Vídeňská 91, a to správcem budov, jeho asistentkou, údržbáři, uklízečkami a vrátnými. Základní telefonický kontakt je na telefonním čísle 542 212 081, toto číslo je i číslo faxu. Náhradní kontakt je na mobil 602 511 237.

Jedná se o tyto nemovitosti:

Správa nemovitostí zahrnuje tyto oblasti:

Na výkonu vlastnických práv a povinností se podílí i představenstvo společnosti, které dohlíží na zajišťování správy nemovitostí a rozhoduje o způsobech využití jednotlivých nemovitostí, o základních podmínkách nájemních smluv a o významných opravách a investicích, případně o dalších významných věcech. Na agendě výběru nájmů a plateb za služby i agendě daně z nemovitosti a pojištění se podílejí i pracovníci pražské provozovny společnosti, kde je účtárna.

Dodávky energií, vody a služeb nutných pro provoz nemovitostí jsou zajištěny smluvně s příslušnými dodavateli.

Běžný, každodenní provoz nemovitostí nevyžaduje celodenní výkon určitých činností s výjimkou areálu Vídeňská, kde je nepřetržitá fyzická ostraha vrátnými.

Společnost v nájemních nemovitostech zajišťuje úklid, běžnou údržbu a opravy společných prostor a zázemí, na výzvu nájemců i opravy v pronajatých nebytových prostorech. Na větší opravy a na investiční akce si společnost pronajímá specializované firmy.

Specifickou pozornost vyžaduje provoz osobního výtahu v budově na Josefské, kde je možno v případě poruchy výtahu volat servisní opravnu na bezplatné telefonní lince 800 107 525.

Článek Správa nemovitostí se nachází v rubrice Reality.

MENU - Reality

Aktuálně volné prostory k pronájmu

Aktuality

Změna adresy Provozovny v Praze

Provozovna společnosti v Praze se přestěhovala do Strašnic.

7.05.19 - Více ...

Chaty a chalupy 2019

Doporučujeme nabídku chat a chalup v ČR a na Slovensku z nabídky cestovní agentury DDS TOUR s.r.o.

18.12.18 - Více ...

Vratislavský dům

Novou nemovitostí v majetku společnosti je Vratislavský dům v centru Třeboně.

20.04.16 - Více ...

Responzivní design Třeboňsko.cz

Ke dni 15. září 2015 byl spuštěn nový responzivní design turistického portálu Třeboňsko.cz

17.09.15 - Více ...

Dovolená v ČR

 
ODEON a.s. © 2010 .::. Koncern ODEON
Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz