Chaty a chalupy 2016

Na přelomu roku opět zahájí sezóna prodejů dovolených na chatách a chalupách cestovní agentury DDS TOUR. Jako každým rokem je k dispozici velké množství chat a chalup pro letní dovolenou 2016.

Z uvedené nabídky doporučujeme několik objektů z nabídky chat a chalup s bazénem.

Prohlédnout si můžete také kompletní nabídku chaty a chalupy 2016 na webu společnosti DDS TOUR.

Výběr objektů - chaty a chalupy s bazénem

Ubytování s bazénem Vysočina Chata - Mendryka

Chata Vysočina v obci Mendryka nabízí pronájem objektu pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Rezervujte on-line. Ceník a volné termíny pro Vaši dovolenou s možností koupání v bazénu najdete v popisu chaty Chata - Mendryka na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Znojemsko Chalupa - Police

Chalupa Znojemsko v obci Police nabízí pronájem objektu pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Rezervujte on-line. Ceník a volné termíny pro Vaši dovolenou s možností koupání v bazénu najdete v popisu chaty Chalupa - Police na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Orlické hory Chata - Lichkov

Chata Orlické hory v obci Lichkov nabízí pronájem objektu pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Rezervujte on-line. Ceník a volné termíny pro Vaši dovolenou s možností koupání v bazénu najdete v popisu chaty Chata - Lichkov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Krkonoše Chalupa - Prkenný Důl

Chalupa Krkonoše v obci Prkenný Důl nabízí pronájem objektu pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Rezervujte on-line. Ceník a volné termíny pro Vaši dovolenou s možností koupání v bazénu najdete v popisu chaty Chalupa - Prkenný Důl na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Břeclavsko a Pálava Chalupa - Starovičky

Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Starovičky nabízí pronájem objektu pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 16. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Rezervujte on-line. Ceník a volné termíny pro Vaši dovolenou s možností koupání v bazénu najdete v popisu chaty Chalupa - Starovičky na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Orlické hory Chalupa - Lichkov

Chalupa Orlické hory v obci Lichkov nabízí pronájem objektu pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Rezervujte on-line. Ceník a volné termíny pro Vaši dovolenou s možností koupání v bazénu najdete v popisu chaty Chalupa - Lichkov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Krkonoše Chalupa - Benecko

Chalupa Krkonoše v obci Benecko nabízí pronájem objektu pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 25. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Rezervujte on-line. Ceník a volné termíny pro Vaši dovolenou s možností koupání v bazénu najdete v popisu chaty Chalupa - Benecko na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Broumovsko Chalupa - Šonov u Broumova

Chalupa Broumovsko v obci Šonov u Broumova nabízí pronájem objektu pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Rezervujte on-line. Ceník a volné termíny pro Vaši dovolenou s možností koupání v bazénu najdete v popisu chaty Chalupa - Šonov u Broumova na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Šumava Chata - Javorná na Šumavě

Chata Šumava v obci Javorná na Šumavě nabízí pronájem objektu pro týdenní dovolenou. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Rezervujte on-line. Ceník a volné termíny pro Vaši dovolenou s možností koupání v bazénu najdete v popisu chaty Chata - Javorná na Šumavě na webu společnosti DDS TOUR.

Vydáno dne: 18.12.15

Článek Chaty a chalupy 2016 se nachází v rubrice Aktuality.

MENU - Aktuality

Aktuality

Vratislavský dům

Novou nemovitostí v majetku společnosti je Vratislavský dům v centru Třeboně.

20.04.16 - Více ...

Chaty a chalupy 2016

Doporučujeme nabídku chat a chalup v ČR a na Slovensku z nabídky cestovní agentury DDS TOUR s.r.o.

18.12.15 - Více ...

Responzivní design Třeboňsko.cz

Ke dni 15. září 2015 byl spuštěn nový responzivní design turistického portálu Třeboňsko.cz

17.09.15 - Více ...

Uložení notářského zápisu a stanov do sbírky listin

Informace o uložení notářského zápisu a Stanov společnosti platných od 1.1.2011 v souvislosti se změnou obchodní firmy do sbírky listin obchodního rejstříku.

22.12.10 - Více ...

Dovolená v ČR

 
ODEON a.s. © 2010 .::. Koncern ODEON
Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz