Provozovna společnosti ODEON a.s. v Třeboni

Společnost ODEON a.s. má v Třeboni provozovnu od 1.10.2010. V rámci svého předmětu podnikání jsou v živnostenském rejstříku pro provozovnu v Třeboni zapsány tyto obory činnosti:

V poradenské činnosti chce společnost v Třeboni navázat na aktivity společnosti ODEON a.s. v Třeboni v minulých letech; pokud jde o veřejně přístupné materiály, na jejichž vypracování se společnost podílela, jednalo se zejména o

Pokud jde o internetové služby, společnost pokračuje v činnosti, kterou po mnoho let v Třeboni zabezpečovala její dceřiná společnost, která se v minulém roce stala součástí společnosti ODEON a.s. Jedná se zejména o tvorbu obsahu webových portálů svých klientů; optimalizace těchto webových portálů pro internetové vyhledávače, internetový marketing a zabezpečování reklamních akcí na internetu jsou pro tyto webové portály zabezpečovány pražskou provozovnou.

Nový nástroj, který provozovna ODEON a.s. začala provozovat na začátku roku 2011, a to zatím ve zkušebním provozu, je webový portál na doméně www.treboninfo.cz. Jedná se o regionální informační a zpravodajský internetový portál o Třeboni a o dění v Třeboni, jehož součástí je „Katalog, subjektů, zařízení, služeb a akcí. Tento webový portál integruje všechny obory činnosti uvedené pro třeboňskou provozovnu společnosti ODEON a.s.

Článek Provozovna společnosti ODEON a.s. v Třeboni se nachází v rubrice O Firmě.

Související články

MENU - ODEON a.s.

Aktuality

Změna adresy Provozovny v Praze

Provozovna společnosti v Praze se přestěhovala do Strašnic.

7.05.19 - Více ...

Chaty a chalupy 2019

Doporučujeme nabídku chat a chalup v ČR a na Slovensku z nabídky cestovní agentury DDS TOUR s.r.o.

18.12.18 - Více ...

Vratislavský dům

Novou nemovitostí v majetku společnosti je Vratislavský dům v centru Třeboně.

20.04.16 - Více ...

Responzivní design Třeboňsko.cz

Ke dni 15. září 2015 byl spuštěn nový responzivní design turistického portálu Třeboňsko.cz

17.09.15 - Více ...

Dovolená v ČR

 
ODEON a.s. © 2010 .::. Koncern ODEON
Aromka Brno s.r.o. Chaty a chalupy DDS TOUR s.r.o.Rybářství Třeboň Hld. a.s. Destinace Třeboňsko o.p.s. - www.trebonsko.cz